Fort Erfprins 2015
Naam Discipline Score
Janosch Bernhard Barebow / Man / Aspriant 285
Daam Oxener Barebow / Man / Aspriant 264
Sem Brouwer Barebow / Man / Aspriant 180
Magchiel van Engelen Barebow / Man / Jeugd 275
Pier Woudstra Barebow / Man / Jeugd 258
Dante Duijkers Barebow / Man / Jeugd 217
Kars Rommets Barebow / Man / Jeugd 79
Jan van der Sluis Barebow / Man / Volwassen 558
Hans Heller Barebow / Man / Volwassen 494
Tinus van der Heide Barebow / Man / Volwassen 477
Frank de Haan Barebow / Man / Volwassen 458
Jacob Kooistra Barebow / Man / Volwassen 446
Mas Peters Barebow / Man / Volwassen 407
Jan Procee Barebow / Man / Volwassen 394
Adriaan Loef Barebow / Man / Volwassen 389
Maurice van Bezooijen Barebow / Man / Volwassen 374
Paul van den Bold Barebow / Man / Volwassen 372
Dirk Hakvoort Barebow / Man / Volwassen 358
Willem Woudstra Barebow / Man / Volwassen 351
Daan Koopmans Barebow / Man / Volwassen 347
Cor Heek Barebow / Man / Volwassen 347
Rense Sjoers Barebow / Man / Volwassen 346
Awather Alnashy Barebow / Man / Volwassen 336
Daniël Brinckmann Barebow / Man / Volwassen 329
Edward Herrebout Barebow / Man / Volwassen 326
Idius Felix Barebow / Man / Volwassen 312
Cor de Jong Barebow / Man / Volwassen 312
Emile Oostmeyer Barebow / Man / Volwassen 294
Koos Hoefnagel Barebow / Man / Volwassen 294
Hans van Holk Barebow / Man / Volwassen 293
Johan Ruhe Barebow / Man / Volwassen 292
Dennis Fisser Barebow / Man / Volwassen 291
Arian de Goede Barebow / Man / Volwassen 288
Ronald Honcoop Barebow / Man / Volwassen 287
Sebastiaan van der Heijden Barebow / Man / Volwassen 287
Michel Rops Barebow / Man / Volwassen 283
Bert Dijkhuis Barebow / Man / Volwassen 283
Niels van Oostrum Barebow / Man / Volwassen 277
Gerlof Vendel Barebow / Man / Volwassen 269
Casper Vermeren Barebow / Man / Volwassen 267
Max Vercammen Barebow / Man / Volwassen 261
Wouter Cuppen Barebow / Man / Volwassen 254
Gerke van Bezooijen Barebow / Man / Volwassen 247
Peter van Deutekom Barebow / Man / Volwassen 241
Raymond Kapper Barebow / Man / Volwassen 237
Felician Beckman Barebow / Man / Volwassen 232
Tony Fial Barebow / Man / Volwassen 223
Tino Blom Barebow / Man / Volwassen 221
Coos Keizer Barebow / Man / Volwassen 215
Marcel Bierdrager Barebow / Man / Volwassen 212
Martin Neuvel Barebow / Man / Volwassen 207
Erwin van Leeuwen Barebow / Man / Volwassen 202
Wim Hulshof Barebow / Man / Volwassen 195
Flip Grunefeld Barebow / Man / Volwassen 194
Werner Duijndam Barebow / Man / Volwassen 194
Jorrit Boersma Barebow / Man / Volwassen 181
Nick Windig Barebow / Man / Volwassen 152
Casper Willemsen Barebow / Man / Volwassen 148
Marcel Koomen Barebow / Man / Volwassen 146
Bauke Procee Barebow / Man / Volwassen 144
Sjoerd Bergsma Barebow / Man / Volwassen 144
Charles Earp Barebow / Man / Volwassen 144
Bart van Beek Barebow / Man / Volwassen 125
Wilbert Vonck Barebow / Man / Volwassen 112
Dennis Duijndam Barebow / Man / Volwassen 104
Danique Visseg Barebow / Vrouw / Aspirant 226
Bridget Blom Barebow / Vrouw / Aspirant 117
Anasha Hankoks Barebow / Vrouw / Junior 253
Juliëtte Baija Barebow / Vrouw / Junior 238
Iris Brinckmann Barebow / Vrouw / Junior 232
Myrthe Brinckmann Barebow / Vrouw / Junior 226
Nikita Fisser Barebow / Vrouw / Junior 211
Noëlle van Bezooijen Barebow / Vrouw / Junior 49
Anneke Lans Barebow / Vrouw / Volwassen 358
Jantina Huitema Barebow / Vrouw / Volwassen 309
Monique Goedhart Barebow / Vrouw / Volwassen 290
Sandra v/d Zwaag Barebow / Vrouw / Volwassen 271
Elly Dekker Barebow / Vrouw / Volwassen 250
Tallie Smit Barebow / Vrouw / Volwassen 216
Linda Overdiek Barebow / Vrouw / Volwassen 195
Yvonne Brune Barebow / Vrouw / Volwassen 186
Sabrina van Dijk Barebow / Vrouw / Volwassen 185
Monique Koomen Barebow / Vrouw / Volwassen 178
Marianne Derks Barebow / Vrouw / Volwassen 169
Wilma Sonnemans Barebow / Vrouw / Volwassen 105
Els Wijker Barebow / Vrouw / Volwassen 27
Mirjam Cuppen Barebow / Vrouw / Volwassen 25
Damian van Bezooijen Compound / Man / Jeugd 451
Frits Overdiek Compound / Man / Volwassen 632
Fred Veldman Compound / Man / Volwassen 606
Okko Venema Compound / Man / Volwassen 595
Sjouke Boersma Compound / Man / Volwassen 586
Joop Dillema Compound / Man / Volwassen 569
Rob Kwak Compound / Man / Volwassen 562
Paul Huisman Compound / Man / Volwassen 517
Willem Kooistra Compound / Man / Volwassen 515
Leo Hansma Compound / Man / Volwassen 504
Harmjan Huitema Compound / Man / Volwassen 500
Paul van Dijk Compound / Man / Volwassen 493
Hein Simon Talens Compound / Man / Volwassen 482
Peter Kwak Compound / Man / Volwassen 456
Ron Konijn Compound / Man / Volwassen 449
Richard Veenema Compound / Man / Volwassen 419
Dennis Teunenbroek Compound / Man / Volwassen 254
Dennis de Boer Compound / Man / Volwassen 142
Michelle Shmarya Compound / Vrouw / Volwassen 258
Emmy van Wieren Compound / Vrouw / Volwassen 219
Dylano Herrebout Longbow / Man / Aspirant 377
Abe Bruinsma Longbow / Man / Aspirant 324
Nick Schagen Longbow / Man / Junior 208
Yoram Goedhart Longbow / Man / Junior 104
Frank Rose Longbow / Man / Volwassen 392
Ron Visser Longbow / Man / Volwassen 350
Gert-Jan Schoorl Longbow / Man / Volwassen 347
Jan de Goede Longbow / Man / Volwassen 344
Wichert Kuipers Longbow / Man / Volwassen 326
Pieter Lycklama Longbow / Man / Volwassen 320
Louis Lijklema Longbow / Man / Volwassen 299
Lieuwe Henstra Longbow / Man / Volwassen 286
Jan van der Meulen Longbow / Man / Volwassen 286
Hans Terbeek Longbow / Man / Volwassen 286
Leo Tuinstra Longbow / Man / Volwassen 284
Jaap Bruynzeel Longbow / Man / Volwassen 266
Rolf Hendrik Mijuen Longbow / Man / Volwassen 253
Cees Spanjer Longbow / Man / Volwassen 242
Patrick van 't Hul Longbow / Man / Volwassen 241
Gerben van den Brink Longbow / Man / Volwassen 238
Paul van Wegen Longbow / Man / Volwassen 238
Alle Jansen Longbow / Man / Volwassen 236
Wim Hartman Longbow / Man / Volwassen 235
Peter Brouwer Longbow / Man / Volwassen 206
Wim van Bemmelen Longbow / Man / Volwassen 199
Jan van Rijn Longbow / Man / Volwassen 187
Remi Oosterhout Longbow / Man / Volwassen 171
Berend Visser Longbow / Man / Volwassen 169
Edwin de Jonge Longbow / Man / Volwassen 162
André Koene Longbow / Man / Volwassen 136
Sylvia Donk Longbow / Vrouw / Volwassen 287
Reeve van Oostrum Longbow / Vrouw / Volwassen 273
Suzanne van Deutekom Longbow / Vrouw / Volwassen 114
Carmel Domburg Longbow / Vrouw / Volwassen 85
Olga Ellen Longbow / Vrouw / Volwassen 34
Tobias Angevare Recurve / Man / Aspirant 379
Alexander Bosma Recurve / Man / Aspirant 331
Indy Kossen Recurve / Man / Aspirant 256
Joël van Baaren Recurve / Man / Junior 339
Ron Muiser Recurve / Man / Volwassen 395
Kees Zijm Recurve / Man / Volwassen 373
Martijn Kamphuis Recurve / Man / Volwassen 350
Dennis Zeilemaker Recurve / Man / Volwassen 336
Roel Hemminga Recurve / Man / Volwassen 297
Tim Biesma Recurve / Man / Volwassen 203
Ilse van den Haak Recurve / Vrouw / Aspirant 125
Anja van Bezooijen Recurve / Vrouw / Volwassen 248
Tristan Kroder Traditioneel / Man / Aspirant 58
Roel Witte Traditioneel / Man / Junior 249
Niels Schuitemaker Traditioneel / Man / Junior 217
IJbe Wever Traditioneel / Man / Junior 211
Sam ter Wal Traditioneel / Man / Junior 170
Hilze Vonck Traditioneel / Man / Junior 75
Tom Rezelman Traditioneel / Man / Volwassen 375
Harry Benschop Traditioneel / Man / Volwassen 349
Ab v.d Wal Traditioneel / Man / Volwassen 345
Marcel van Oostrum Traditioneel / Man / Volwassen 344
Maarten Porsch Traditioneel / Man / Volwassen 335
Wim Gibbon Traditioneel / Man / Volwassen 308
Karl-Heinz Walter  Traditioneel / Man / Volwassen 308
Johan Tromp Traditioneel / Man / Volwassen 302
Mark de Rijk Traditioneel / Man / Volwassen 298
Jeroen Koene Traditioneel / Man / Volwassen 294
Jan Prins Traditioneel / Man / Volwassen 291
Nico Roos sr Traditioneel / Man / Volwassen 286
Richard Schenk Traditioneel / Man / Volwassen 277
Richard Kroder Traditioneel / Man / Volwassen 276
Evert van Zanten Traditioneel / Man / Volwassen 270
Luigi Mengolie Traditioneel / Man / Volwassen 268
Henri Polkerman Traditioneel / Man / Volwassen 251
Theo Alink Traditioneel / Man / Volwassen 248
Jos Veldhuis Traditioneel / Man / Volwassen 245
Eric Koper Traditioneel / Man / Volwassen 242
Jeroen Tol Traditioneel / Man / Volwassen 240
Albrecht Sluis Traditioneel / Man / Volwassen 229
Bart Paalvast Traditioneel / Man / Volwassen 219
Daan Lispet Traditioneel / Man / Volwassen 212
Erik van der Toorn Traditioneel / Man / Volwassen 207
Jan Zantinga Traditioneel / Man / Volwassen 200
Sil Pater Traditioneel / Man / Volwassen 200
Nico Roos jr Traditioneel / Man / Volwassen 192
Pim Molenaar Traditioneel / Man / Volwassen 177
Jos Bik Traditioneel / Man / Volwassen 176
Fred Lamers Traditioneel / Man / Volwassen 176
Hein Bakker Traditioneel / Man / Volwassen 166
Alcarin Metzlar Traditioneel / Man / Volwassen 153
Simon Verhoef Traditioneel / Man / Volwassen 143
Ed Buysman Traditioneel / Man / Volwassen 111
Ymre Halbersma Traditioneel / Vrouw / Junior 357
Ilse van den Heuvel Traditioneel / Vrouw / Junior 226
Edwina Kroder Traditioneel / Vrouw / Volwassen 280
Linda Doornbos Traditioneel / Vrouw / Volwassen 236
Marjan Reedijk Traditioneel / Vrouw / Volwassen 227
Judith Porsch Traditioneel / Vrouw / Volwassen 222
Ingrid de Boer Traditioneel / Vrouw / Volwassen 211
Tara Weerstand Traditioneel / Vrouw / Volwassen 187
Anna Naber Traditioneel / Vrouw / Volwassen 150
Gudrun Visser Traditioneel / Vrouw / Volwassen 145
Corina Senf Traditioneel / Vrouw / Volwassen 112
Lisette Reker Traditioneel / Vrouw / Volwassen 111
Hellen Schuitemaker Traditioneel / Vrouw / Volwassen 93
Sandra Bonne Traditioneel / Vrouw / Volwassen 77

Adres

Bezoekadres:

 

De Dukdalf - MBSOV

Hoofdgracht 1

1781 AA  Den Helder

 

 

 

Postadres:

 

MBOSV HSV Noordkop

Hoofdgracht 4

1781 AA  Den Helder

 

noordkopwsov@quicknet.nl

Buitenbaan:

 

Fort Oostoever

Het nieuwe werk 36

1781 AL  Den Helder